Na tomto blogu najdete mé povídky, recenze i různé postřehy a zážitky z mého života. Pokud ovšem nemáte rádi slash (nebo yaoi - podle toho, který výraz je vám bližší), nedoporučuji vám povídky číst.

Nabíječka...

30. října 2016 v 22:05 | Kathy |  Zápisník
Doufám, že jste si všichni užili volno.
Myslela jsem, že bych se přes ten týden volna víc věnovala blogu. Samozřejmě jsem dělala úkoly, vytáhla ségru na hrad, konečně si přečetla Rok jako žádný jiný (A hrozně si tu povídku zamilovala! Severus v roli otce a Draco coby starostlivý bratr... jestli budu dělat nějakej seznam top povídek tak tenhla je mezi prvními!) a víceméně se snažila psát a... tak nějak jsem si (zase) rozbila nabíječku. Díky Merlinovi za mého užasného tátu, který mi ji dnes opravil! Takže se můžu pustit do psaní.
A co se psaní týče mám spoustu plánů.
Chci dopsat Trust me... a také začít přepisovat další ze svých povídek, protože nevydržím dlouho psát jen jednu povídku. Přestává mě to pak bavit.
Chci přepsat jednu svou originální povídku, ale jelikož je to projekt na docela dlouhou dobu a nejdříve k tomu chci dodělat ještě...pár věcí, dočkáte se jí možná nejdříve o letních prázdninách. Samozřejmě jsem se už zmiňovala, že chci napsat povídku na fandom Sherlock. A už asi tři dny se nemůžu zbavit nápadu na Drarry povídku. Pravděpodobně tuhle asi začnu psát dřív, snad vám to nevadí.
Takže, když už jsem se konečně "vykecala," nezbývá mi než vám popřát dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kuro Kuro | 31. října 2016 v 23:06 | Reagovat

Ohh, na Drarry jsem natěšená!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama