Na tomto blogu najdete mé povídky, recenze i různé postřehy a zážitky z mého života. Pokud ovšem nemáte rádi slash (nebo yaoi - podle toho, který výraz je vám bližší), nedoporučuji vám povídky číst.

Filmy, seriály - Doktor Strange

3. ledna 2017 v 20:17 | Kathy |  Recenze
Zrovna jsem dokoukala Doktora Strange a nemůžu jinak, než hned napsat recenzi :D A Samozřejmě se hned po tomhle vrhnu na recenzi nového dílu Sherlocka, protože bych to jinak nebyla já. A protože se jedná zrovna o Bena, nemohla jsem si odpustit pár obrázků :3
Výsledek obrázku pro doctor strange


Tenhle film jsem chtěla vidět jen z jednoho důvodu - Benedict Cumberbatch v hlavní roli. Nemohla jsem odolat a musela jsem to vidět. Kvalita filmu nebyla moc dobrá, ale film smaotný to vynahradí. A hraje tam Ben, není to dostačující? :3 :D

Děj:
Stephen Strange - výborný a egoistický neurochirurg, který je po autonehodě neshopný používat svoje ruce. VYzkouší všechny druhy možné léčby, podstoupí sedm operací, přesto je nemožné jeho ruce uzdravit. Se situací mu pomáhá doktorka Christine Palmerová, kterou ovšem po čase svým chováním od sebe odežene.
Stephen pomalu propadá zoufalstvím když tu mu svitne naděje. Doslechne se o místu jménem Kamar-Taj, kde údajně dokáží vyléčit nevyléčitelné.
Stephen se vydá toto místo hledat. Když jej konečně nalezne, zjistí, že vše je jinak, než si myslel. Je vtáhnut do světa, kde nic není nemožné a začne se učit umění magie.
Brzy však zjistí, že to není tak jednoduché, jak se zdá. Místo, aby uzdravil své ruce a vrátil se do svého předchozího života jako neurochirurg, musí záchránit svět před zkázou. Stephen se musí rozhodnout, zda příjme svůj nový úděl nebo se vrátí k neurochirurgii.

Můj názor:
Tenhle film je naprosto boží! Ne jen kvůli Benedictovi, ale i příběh je zajímavý a ty speciální efekty... Připomínalo to trochu Říši divů, až na to, že to bylo milionkrát lepší. Sice se divím, že se mi z toho nezamotala hlava, jak se to tam všechno otáčelo, vířilo, spojovalo, rozpojovalo a vracelo, ale ve výsledku to bylo naprosto fantastické!
Na začátku jsem se trochu zděsila Bena. Respektive toho, jak po té autonehodě vypadal. Rozcuchané slouhé vlasy a vousy se mi líbí na málokom. Samozřejmě, že Ben je mezi nimi!
Výsledek obrázku pro doctor strange movie Není to sice úplně jeho styl, ale mohlo to být horší. Jen mi příjde, že když se pak oholil, vypadal starší. A taky ostřejší.
Výsledek obrázku pro doctor strange movie

A ten jeho Levitující plášť byl taky skvělý! Představte si, že vám nafackuje vznášející se kus hadru! Nechyběl ani zvednutý líměček :D
Rozhodně by jste se na to mělí co nedjříve podívat, pokud jste tak zatím neučinili. A nelekejte se těch titulků, v angličtině je to stejně nejlepší. Nenadabovaný Benedict je nejlepší Benedict, to si pamatujte!
Z toho konce bych soudila, že by nebylo na škodu natočit další díl.
Ráda si přečtu i váš názor na Doktora Strange.

Hodnocení:
10/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 3. ledna 2017 v 20:29 | Reagovat

to vypadá dobře

2 Kathy Kathy | 3. ledna 2017 v 21:09 | Reagovat

[1]: To také je ;) můžu jen doporučit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama